Opis produktu

Oferowany przez nas modułowy system, konfigurowany zawsze według indywidualnych potrzeb każdego Klienta, zaprojektowano z myślą o jak najbardziej ergonomicznym a zarazem ekonomicznym i efektywnym wykorzystaniu w pełni zunifikowanych elementów do wielopoziomowej zabudowy przestrzeni magazynowej, bez konieczności rozbudowy obiektu. Potwierdzona atestami wysoka ładowność półek i stabilność elementów nośnych zapewnia bezpieczne użytkowanie projektowanych konstrukcji.

Elementy konstrukcyjne wykonane zostały z ocynkowanych profili stalowych dających praktycznie nieograniczone możliwości konfiguracji wyposażenia i rozbudowę powierzchni magazynowych poprzez dołączanie kolejnych elementów. Zastosowanie szerokiej gamy wyposażenia począwszy od półek metalowych pełnych i perforowanych poprzez półki z tworzywa sztucznego dla przemysłu spożywczego do pojemników na elementy składowane luzem, przegród, szuflad i wieszaków, otwiera wiele możliwości w zakresie dowolnej aranżacji przestrzeni magazynowej, dostosowanej do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Dostęp na każde piętro odbywa się za pomocą schodów, wind lub wózków widłowych. Nasze antresole magazynowe doskonale sprawdzają się w hurtowniach, warsztatach, zakładach przemysłowych, a dzięki swoim walorom estetycznym także w sklepach i biurach.

Z uwagi na bardzo dużą różnorodność konfiguracji wszystkie ceny kalkulowane są indywidualnie dla poszczególnych projektów i są uzależnione od parametrów i konfiguracji regałów. Zainteresowanych zapraszamy do zadawania pytań. Chętnie udzielimy dodatkowych informacji.

Galeria zdjęć produktu