Regały magazynowe od producenta

Jesteśmy doświadczoną firmą zajmującą się dostarczaniem nowoczesnych systemów składowania, takich jak wielopoziomowe antresole oraz metalowe regały magazynowe:

  • paletowe i półkowe,
  • warsztatowe,
  • na opony, koła i felgi,
  • do archiwum i na segregatory,
  • inne.

Dbając o najwyższą jakość świadczonych usług proponujemy innowacyjne rozwiązania prosto od producenta. Dlatego też nasze regały magazynowe są niezwykle stabilne i przystosowane nawet do największych udźwigów. Jednocześnie każdy z oferowanych przez nas nowoczesnych systemów regałów magazynowych posiada niezbędne atesty oraz certyfikaty potwierdzające zgodne z prawem parametry techniczne. Wszystkie te cechy dzięki zastosowaniu solidnych materiałów oraz innowacyjnych technologii, a także pozyskiwaniu rozwiązań wprost od producenta, pozwalają na bezpieczne użytkowanie przez długi czas.

Naszymi klientami są najczęściej przedsiębiorstwa produkcyjne z wielu branż, hurtownie oraz sklepy. Wyposażamy w tym zakresie warsztaty mechaniczne, w tym motoryzacyjne, magazyny, archiwa oraz hipermarkety. Proponujemy rozwiązania indywidualne i dostosowane do preferencji klienta. W związku z tym nasze usługi obejmują nie tylko sprzedaż, ale także fachowe doradztwo podczas projektowania poszczególnych produktów, jak również dostawę we własnym zakresie. W razie potrzeby, na życzenie klienta, możemy również zamontować przygotowane regały magazynowe czy antresole.

Zapraszamy do współpracy klientów oczekujących rozwiązań systemowych dla magazynowania, jak również wszystkich zainteresowanych, którzy chcą zakupić wyłącznie pojedynczy regał magazynowy lub zastanawiają się nad zaprojektowaniem przestrzeni właśnie w taki, przemyślany i systemowy sposób.

Regały magazynowe

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą regałów magazynowych pojedynczych i dostawnych.

Regały archiwalne - przesuwne

W swojej ofercie posiadamy też doskonałe do archiwum regały przesuwne.

Regały paletowe

Doskonałe do hal magazynowych regały paletowe. Poznaj naszą ofertę.

Regały archiwalne - stacjonarne

Specjalizujemy się także w produkcji stacjonarnych regałów archiwalnych.

Regały warsztatowe i na opony

W naszej ofercie znajdują się również regały warsztatowe oraz regały na koła, felgi i opony.

Antresole magazynowe

Poznaj naszą ofertę na antresole magazynowe i magazyny wielopoziomowe.

Zespół naszych fachowców dobierze dla Ciebie najlepsze rozwiązania magazynowe.