Jesteśmy z Wami już blisko 25 lat.

Przedsiębiorstwo Usług Budowlanych “Dźwig-Bud” Sp. z o.o. rozpoczęło swoją działalność w 1998 roku. Od wielu lat oferujemy Państwu bezpośrednio od producenta wyłącznie sprawdzone i bezpieczne rozwiązania: żurawie wieżowe, dźwigi budowlane oraz systemy magazynowe, w tym szeroko rozumiane metalowe regały magazynowe.

Z uwagi na przepisy prawa, wszystkie oferowane przez nas produkty, w tym regały magazynowe, spełniają stawiane im warunki w zakresie atestów, deklaracji zgodności z polskimi normami, instrukcji montażu i eksploatacji oraz certyfikacji. Zapewnia to ich bezpieczną i długoterminową eksploatację. Wszystkie dostępne u nas nowe produkty objęte są co najmniej roczną gwarancją producenta.

Nasza firma

Zapraszamy do współpracy przedsiębiorców, klientów instytucjonalnych wymagających rozwiązań systemowych dla magazynowania, jak również wszystkich zainteresowanych, którzy chcą zakupić wyłącznie pojedynczy regał. W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę rozwiązań dla magazynowania, a w nich:

Regały magazynowe

Regały archiwalne przesuwne

Antresole magazynowe

Regały paletowe

Regały archiwalne stacjonarne

Regały warsztatowe i regały na opony

Skorzystaj z naszej oferty

Wszystkich zainteresowanych nowoczesnymi rozwiązaniami systemów magazynowych zapraszamy do zapoznania się z pełną propozycją zawartą w sekcji OFERTA.

Nasz zespół zapewni Państwu wsparcie podczas całego procesu zakupów. Pomożemy przy wyborze optymalnego rozwiązania oraz zajmiemy się dostawą zakupionego towaru pod wskazany adres. Dodatkowo, na życzenie klienta i po indywidualnym uzgodnieniu warunków montażu oraz skalkulowaniu ceny, przeprowadzimy cały proces technologiczny montażu zakupionych u nas regałów. Działamy na terenie całego kraju. Serdecznie zapraszamy do udanych zakupów.

Skontaktuj się z nami

Nasze 25 letnie doświadczenie, cykliczne szkolenia i stale zwiększane kwalifikacje są gwarancją jakości i bezproblemowej współpracy.