Skrócony opis produktu

Naszym klientom proponujemy system regałów przeznaczony do przechowywania opon. Takie cechy produktu, jak stabilność ramy oraz wysoka ładowność półek potwierdzają liczne atesty. Konstrukcja została przemyślana w taki sposób, aby dla w standardzie nie było konieczności mocowania regałów do ściany – jest to produkt wolnostojący, jednak pozostaje przy tym w pełni stabilny.

Oferowane przez nas regały na opony posiadają budowę modułową i nadają się do regulacji. Dzięki temu należą do bardzo prostych w montażu, bez konieczności zastosowania śrub mocujących. Ponadto nadają się do dowolnej konfiguracji i rozbudowy o kolejne moduły. Można dopasować ją do indywidualnych wymagań pomieszczenia oraz potrzeb klienta – np. ustawić je w stabilne ciągi, nie zajmujące zbyt wiele miejsca w magazynie.

Całość wykonana została z stali – wzmacnianych, ocynkowanych profili. To sprawia, że półki znakomicie znoszą warunki panujące w magazynie. Regał stabilizuje oponę, utrzymuje ją w niezmienionym ułożeniu przez cały okres jej przechowywania.

Pobierz PDF ze specyfikacją

Galeria zdjęć produktu