Opis produktu

Jeżeli myśli się o bezpiecznym i właściwym przechowywaniu dokumentów, wówczas stabilne regały do archiwum to konieczność. Aby zapewnić aktom odpowiednie warunki magazynowania, warto sięgnąć po jedno z proponowanych przez nas rozwiązań.

Metalowe regały archiwalne posiadają atesty świadczące o ich stabilności oraz wysokiej ładowności półek. Dodatkową zaletą jest fakt, że poszczególne modele można rozbudowywać ponieważ posiadają budowę modułową, łatwą w montażu i bardzo stabilną. Daje to praktycznie nieograniczone możliwości konfiguracji i rozbudowy półek. Znakomicie nadają się zatem jako wyposażenie archiwów różnego typu, ale nie tylko – znajdą również zastosowanie w przestrzeniach magazynowych.

Konstrukcje wykonywane są z ocynkowanej ogniowo stali lub lakierowanej proszkowo, co wzmacnia odporność regałów na działanie czynników zewnętrznych. Wybrane modele posiadają możliwość zamontowania metalowych półek, wieszaków lub szuflad odpowiednich do przechowywania innych przedmiotów niż dokumenty.

METALOWY ZACZEPOWY ZPS_123A

METALOWY SKRĘCANY SPM 100/650A

METALOWY ZACZEPOWY ZPM_100/1000A

METALOWY SKRĘCANY SPM 100/650A2

METALOWY ZACZEPOWY ZPW_200/1000A